SMS půjčky

ČlánkyPůjčky13. března 2012

Napište si o půjčku formou SMS zprávy. SMS půjčky jsou stále populárnější formou rychlého a jednoduchého úvěru, o který lze zažádat prostřednictvím krátké textové zprávy. Máte pár dní před výplatou a chybí Vám hotovost? Očekáváte příchozí platbu na svém účtu, ale nechcete se připravit o výhodný nákup ve slevě a složitě si zřizovat bankovní úvěr? Právě pro Vás je určena půjčka pomocí SMS.

Výhodou SMS půjčky je možnost rychle získat i menší finanční obnos, tedy například již 1 000 Kč. Právě menší obnosy peněz je výhodné získat pomocí SMS půjček. Ty se obvykle pohybují do 5 000 Kč. Tento typ úvěru je zaměřený zejména na rychlost a jednoduchost jeho schválení.

Zpozdila se výplata a potřebujete pár tisíc korun ještě dnes? Pošlete SMS zprávu s požadovanou částkou, Vašim jménem, adresou a číslem bankovního účtu. U první žádosti se vyplňuje formulář na internetu u vybrané firmy. Jakmile bude tento rychlý úvěr schválen, obdržíte textovou odpověď a peníze budou obratem odeslány na Váš účet, ze kterého můžete provést požadovanou platbu, nebo provést výběr z bankomatu a získat peníze hotově.


Splatnost SMS půjček bývá ve většině případů 15 dní. Většina poskytovatelů těchto menších úvěrů dovoluje také prodloužit splatnost, a to opakovaně. Jedinou podmínkou je úhrada drobného poplatku dle ceníku nebankovní instituce. Nemusíte si tedy lámat hlavu se splatností, pokud peníze nebudete mít včas, stačí zaslat SMS zprávu a prodloužit délku splatnosti.

Firmy, které se zabývají SMS půjčkami, si obvykle chtějí své nové klienty otestovat. Proto bývá první finanční obnos o něco nižší, většinou právě 1 000 Kč. Po úspěšné úhradě jste zařazeni do databáze solventních klientů a Vaše budoucí SMS půjčky již nebudou takto limitovány. Pokud si chcete udělat radost koupením něčeho pěkného a tisícovka Vám chybí, bez obav si pošlete SMS a získejte úvěr. Nikdy nevíte, kdy se Vám může větší částka v budoucnu hodit.